منوي اصلي
آخرين دانلودها
آمار سايت
مقالات : 848
مهتدون : 25
کليپهاي صوتي : 353
کليپهاي تصويري : 12
دانلود کتاب : 291
دانلود نرم افزار : 0
بازديد امروز : 498
بازديد کل : 2448219
 
   
ای مسلمانان جهان بیدار شوید
صاحب اثر: علی حسین امیری   تاريخ درج مقاله:2013-01-17  تعداد بازديد:404
در اين مقاله بصورت بسيار مختصر يكي ديگر از خيالات و نقشه هاي شوم ولايتداران و مدعيان تشيع را نشان مي‌دهيم تا مسلمين جهان از اين نقشه شوم آگاهي يافته و در صدد دفع آن باشند. مسلمين بايد نكته‌اي را مد نظر داشته باشند كه اصولاً تنها دشمني كه شيعه دارد اهل سنت است، تشيع صفوي فقط و فقط با سنيان سر جنگ دارد، شيعيان و حكومت ولايت فقيه در ايران با هيچ دين و كشوري در جهان مشكل ندارند، با ارامنه خوب هستند و برايشان كليسا درست مي كنند، با يهوديان، مشركان و كمونيستها نيز مشكلي ندارند، و چنانچه جوانان ايراني

 

در اين مقاله بصورت بسيار مختصر يكي ديگر از خيالات و نقشه هاي شوم ولايتداران و مدعيان تشيع را نشان مي‌دهيم تا مسلمين جهان از اين نقشه شوم آگاهي يافته و در صدد دفع آن باشند.

مسلمين بايد نكته‌اي را مد نظر داشته باشند كه اصولاً تنها دشمني كه شيعه دارد اهل سنت است، تشيع صفوي فقط و فقط با سنيان سر جنگ دارد، شيعيان و حكومت ولايت فقيه در ايران با هيچ دين و كشوري در جهان مشكل ندارند، با ارامنه خوب هستند و برايشان كليسا درست مي كنند، با يهوديان، مشركان و كمونيستها نيز مشكلي ندارند، و چنانچه جوانان ايراني به سمت بي‌ديني بروند براي آخوندها ذره‌اي اهميت ندارد ولي چنانچه به سمت اهل سنت بروند و بخواهند سني شوند، آنوقت بيا و ببين كه چه غوغايي به راه مي‌افتد.

پس شيعه خود را در مقابل سني مي‌بيند، شيعه خود را علي مي داند و سني را عمر، و اين دو را در مقابل يكديگر مي داند، نه دوست و برادر يكديگر.

كسانيكه پايه حكومتي شيعه را در خاورميانه ريختند در واقع بر روي خوب چيزي دست گذاشتند و ابزاري بهتر از اين براي ايجاد تفرقه در منطقه و كاهش قدرت مسلمين پيدا نمي‌كردند، دادن قدرت به مذهبي كه زمينه اختلاف با مسلمين ديگر را دارد.

دشمنان اسلام نمي گذارند كه دوباره يك امپراطوري جديد (مانند عثماني) شكل بگيرد و با ايجاد تفرقه در صفوف مسلمين جلوي اين امر را مي‌گيرند، چون اتحاد مسلمين مساوي است با نابودي اسرائيل و حتي نابودي آمريكا.

پس دشمنان هر لحظه در فكر ايجاد نقشه‌اي جديد هستند، و البته اين دشمنان زيرك هستند و منتظر نمي نشينند تا خطر كشورهاي اسلامي ايجاد شود و تازه در آنوقت بخواهند به فكر چاره باشند، بلكه از همين لحظه به فكر جلوگيري از اتحاد مسلمين هستند، و به قول معروف: علاج واقعه را قبل از وقوع مي‌كنند.

گذاشتن دولتي شيعه در منطقه و دادن پرو بال به آن و ايجاد هلال شيعه و گسترش آن در كشورهايي ديگر چون سوريه و لبنان از نقشه‌هاي ايشان بوده، و اين نقشه را تا جايي ادامه مي‌دهند كه هلال شيعه تبديل به قرص كامل شود و ديگر كسي جلودارش نباشد.

ولي هشدار اصلي ما به مسلمين جهان در مورد مسئله‌اي ديگر است و در واقع در مورد نقشه بعدي اين دشمنان است كه در حال طرح ريزي آن هستند و البته هم اكنون مي‌بايست جلوي اجراي آنرا گرفت نه وقتي كه كار از كار گذشت.

هدف اصلي روافض و دشمنان اسلام گرفتن دو شهر مكه و مدينه است، يعني اين دو شهر بطور مستقيم يا غير مستقيم زير نظر شيعيان اداره شود.

از نظر روافض تنها مشكل اسلام نبودن گنبد و بارگاه بر روي قبرستان بقيع است، و تنها آرزوي ايشان ساختن بنا بر روي قبور امامان و پيغمبر است[1].

مطمئن باشيد اينها به محضي كه بتوانند اينكار را عملي مي‌كنند.

چندي پيش جناب مكارم شيرازي كه از مراجع تقليد شيعه است گفته بود كه مي‌بايست اين دو شهر(مكه و مدينه) زير نظر شورا و اجماعي از مسلمين باشد.

البته منظور ايشان اين است كه بعد هم از شوراي مسلمين خارج شده و به دست ما سپرده شود و يا شورايي باشد مثل كشورهاي سوريه، عراق و لبنان كه كاملاً مطيع ما باشند.

از نظر مكارم شيرازي و آخوندهاي خرافي، مسلمين فعلي در عربستان وهابي هستند و نبايد مكه و مدينه در دست ايشان باشد.

بايد در دست مراجع شيعي باشد تا اول از همه بر روي قبرستان بقيع يك گنبد بسيار بزرگ درست كنند تا مردم بجاي رفتن به مساجد نزد قبور بيايند و توسل بجويند، چون عبادت خدا به تنهايي سودمند نيست و ثمري نخواهد داشت، و تنها با وجود شفيعان و امامان شيعه مي‌توان به كمال عبادت رسيد!!!!

و بدين ترتيب، جمعيت مساجد را كمرنگ كرده و آنها را به داخل قبرستان مي‌كشانند.

در ايام محرم نيز در صحن مسجدالنبي ص و مسجدالحرام دسته‌هاي سينه‌زني و زنجير‌زني به راه مي‌اندازند و شروع به گريه وزاري مي‌كنند و يا زيارت عاشورا مي‌خوانند.

اطراف كعبه را نيز چيزهاي مختلفي مي گذارند[2] تا به مرور زمان، كعبه نيز از نظرها غائب شود، قبور پيامبراني كه در آنجا خفته‌اند بايد هرچه سريعتر بازسازي شود!! و براي امام زمان نيز منبري بزرگ مي‌گذارند تا وقتي ظهور كرد برود بر بالاي منبر و خطبه بخواند و البته تا آن زمان، شيعيان به اين منبر متوسل مي‌شوند و پارچه آويزان مي‌كنند!![3]

در يك كلام بايد گفت: روزي كه دو شهر مكه و مدينه به دست شيعيان بيفتد، در واقع بدترين روز در تمام تاريخ اسلام خواهد بود، روز خوشحالي دشمنان اسلام، روز به ثمر رسيدن نطفه شوم ولايت فقیه، و روز به ثمر رسيدن نقشه‌هاي دشمنان اسلام.

پس اي مسلمين جهان، بيدار شويد!

وقتي اين دو شهر در تصرف روافض در آمد ديگر نمي‌توانيد كاري بكنيد و بايد بنشينيد و مثل ايران در عربستان نيز شاهد تخريب مساجد اهل سنت باشيد، بايد در آنجا نيز زير ستم ولايت مطلقه باشيد، بايد در آنجا نيز مسلمين موحد توسط اداره اطلاعات شكنجه شوند، بايد در آنجا نيز اجازه چاپ كتاب به اهل سنت داده نشود، و سايتهاي اينترنتي ايشان فيلتر شود، و تمامي رسانه‌ها و شبكه‌هاي تلويزيوني تحت كنترل دوستداران ولايت باشد، و تنها براي مذهب تشيع تبليغ كنند، و البته وقتي بدين شدت عمل كنند ممكن است طي گذشت چندين سال، مردم و عوام ساده اهل سنت را نيز شيعه كنند.

فراموش نكنيد تمامي اين اتفاقات در يك روز نمي‌افتد، بلكه به مرور زمان، شرك و كفر خود را وارد مي‌كنند، و اين پرچم توحيدي كه در اين دو شهر مستقر است به پائين مي‌كشند.

تا قبل از ظهور دولت صفويه در ايران تمامي مردم از اهل سنت حنفي و شافعي بودند ولي با آمدن شاه اسماعيل ها و شاه عباس ها و علامه مجلسي ها و علماي جبل عامل و به مرور زمان و البته با زور شمشير تمامي ايران را رافضي كردند، و اين است وضعيت فعلي ايران كه خودتان شاهد آن هستيد، و چنانچه شما قبل از روي كار آمدن صفويه به يكي از اهل سنت چنين خطري را گوشزد مي‌كرديد شايد باور نمي‌كرد، و سخن شما را جدي نمي‌گرفتند و با خودشان مي‌گفتند دولت عثماني در حال تسخير تمامي دنيا است، و مگر شيعياني كه در اقليت كامل هستند مي‌توانند در برابر اين امپراطوري عظيم كاري صورت دهند؟!!!

متاسفانه مسلمين جهان امروز و برادران اهل سنت نسبت به اين مسئله حساسيت چنداني ندارند و در فكر جلوگيري از وقوع اين امر نيستند، و ممكن است روزي برسد كه ضربه سنگيني بخورند، چون آقايان روافض در عين حماقت و جهالتي كه دارند بسيار موذي و مكار هستند!!

پس وظيفه ما دادن هشدار لازم بود تا متوجه خطر باشيد و بيدار شويد.

البته فكر نمي‌كنم براي برادران اهل سنت نياز به توضيح زياد پيرامون اين مسئله باشد و در واقع خود اهل سنت نسبت به عقايد خرافي و تفرقه‌انگيز شيعيان آگاهي لازم را دارند و به خوبي مي‌دانند كه چنانچه اين دو شهر به دست ايشان بيفتد، چه آثار شومي در پي خواهد داشت.

فراموش نكنيد كه سياست امروزي پدر و مادر ندارد، و در واقع سياست دنياي امروزي بسيار كثيف شده و قابل قياس با سياستهاي گذشته در تاريخ اسلام نيست.

وقتي افرادي حقه‌بازي همچون اكبر شاه وجود دارند، مطمئن باشيد از هر روشي براي رسيدن به مقاصد شوم خود استفاده مي‌كنند و يا حتي از اسرائيل، آمريكا و اروپا كمك مي‌گيرند تا بتوانند به هدف خود برسند، يعني تصرف مكه و مدينه.

هر چند وقت یکبار می‌بینیم که ناگهان جنجالی در قبرستان بقیع یا جاهای دیگر در عربستان به راه می‌اندازند و باعث ایجاد شورش و درگیری می‌شوند. و بعد از آن، در مقابل همه دنیا شروع می‌کنند به مظلوم نمایی که: ای وای شیعیان مظلومند، ای وای مسجد شیعیان در عربستان بسته شده، ای وای شیعیان را کتک زده اند، ای وای مرجع شیعیان را زندانی کرده اند و غیره[4]….

و از تمام دنیا کمک می‌خواهند و می‌گویند به فریادمان برسید و ممکن است ناگهان یکی از این بازیها به نتیجه برسد و مثلاً انگلستان یا آمریکا بخواهند دلسوزی کنند و روشهای دموکراتیک خود را پیاده کنند و بگویند که از این به بعد شیعیان هم می‌بایست در اداره اماکن مقدس در عربستان سهیم باشند، در آن زمان نقشه شیعیان عملی شده یا بهتر است بگوئیم: نقشه دشمنان برای نابودی اسلام و ایجاد تفرقه به نتیجه رسیده است.

افراد روشنفكر و موحدي كه در ايران هستند به خوبي متوجه اين خطر هستند، چون در مركز خرافات و بدعت و در شركستان ايران زندگي مي‌كنند و از نزديك با عقايد مسخره تشيع صفوي آشنايي دارند و من اميدوارم مسلمين خارج از ايران نيز متوجه اين خطر باشند و بي‌تفاوت عمل نكنند، ان شاء الله.

من آنچه شرط بلاغ است با تو مي گويم / تو خواه از سخنم پند گير، خواه ملال

پایان

زمستان 1387 هجری شمسی

[1] هرگاه يك شيعه از حج بر مي گردد تنها ناراحتي او اين است كه امامان شيعه غريبانه در بقيع خفته‌اند و شروع مي‌كند به غيبت و بدگويي كردن پشت سر اهل سنت عربستان و بدينگونه از حج خود ثوابي نبرده و تازه گناه نيز مي‌كند.

[2] كافي است به داخل يكي از مساجد شيعي يا مراكز مذهبي ايشان برويد و ببينيد كه روي درب و ديوار همه چيزي نسب شده، از عكسهاي كربلا و امام حسين و قبور ايشان گرفته تا اسامي ابوالفضل و فاطمه زهرا و غيره … و در واقع نام الله ديده نمي شود، اينها چنانچه بتوانند همين كار را در مسجدالحرام مي‌كنند.

[3] البته لازم است شيعيان بدانند كه چنانچه اين دو شهر را بگيرند آنوقت امام زمان نمي‌تواند به هنگام ظهور، گردن وهابيون عربستان را بزند!! و اين خود مشكلي ديگر است كه بايد جداگانه بررسي شود!!

[4] در ایران مساجد اهل سنت تخریب می شوند و تبدیل به فضای سبز می گردند و نمونه آن بارها اتفاق افتاده است و همچنین علمای اهل سنت زندانی ، شکنجه ، ترور و اعدام می شوند ولی حکومت ولایت فقیهی صدای آنرا در نمی آورد.


حديث
اِنَمَا الاَعمَالُ بِالنيَات و اِنَمَا لِکُل امرءٍ مَا نَوَي فمن کانت هجرته الي الله و رسوله فهجرته الي الله و رسوله
همانا اعمال بسته به نيت است و شخص بسته به نيتش بهره مي برد. پس کسي که هجرتش براي خدا و رسول باشد پس هجرتش براي‏ آنهاست
نظرسنجي

مؤثرترین کانال اهل سنت در هدایت شیعیان کدام است؟

خبرنامه