منوي اصلي
آخرين دانلودها
آمار سايت
مقالات : 848
مهتدون : 25
کليپهاي صوتي : 353
کليپهاي تصويري : 12
دانلود کتاب : 291
دانلود نرم افزار : 0
بازديد امروز : 802
بازديد کل : 2737202
 
   
به اين دلايل نيازي به امام زمان نداريم!
صاحب اثر: محمد باقر سجودی   تاريخ درج مقاله:2012-06-29  تعداد بازديد:511
این روزها حکومت کنندگان در ایران برای فریب مردم، خیلی امام زمان، امام زمان میگویند، خامنه ای در وصف او شعر میگوید احمدی نژاد اینطور القاء کرده که امام زمان به او لطف خاصی دارد و از این سخنان بی پایه ........این گروه برای فقط عوام فریبی وانمود میکنند..

 

این روزها حکومت کنندگان در ایران برای فریب مردم، خیلی امام زمان، امام زمان میگویند، خامنه ای در وصف او شعر میگوید احمدی نژاد اینطور القاء کرده که امام زمان به او لطف خاصی دارد و از این سخنان بی پایه ........این گروه برای فقط عوام فریبی وانمود میکنند..

که منتظر ظهور امام هستند، زیرا عملا امام زمان از ترس آنها ظهور نمیکند! یعنی هرکس که در ایران فعلی، ادعای امام زمان بودن نماید از نظر این دستگاه بدون استثناء مجرم است و باید زندانی یا کشته شود!!! یعنی اگر مهدی وجود میداشت و میامد از نظر دستگاه قضایی ایران او بصورت اتوماتیک، مجرم و مخل نظم عمومی و اغتشاشگر میبود، و فورا دستگیر میشد!!
البته شیعه میتواند بگویید که امام زمان را نمیتوان دستگیر کرد. درست است! اما حیثیت او با دستگیر نشدن نزد حکومت زیاد نمیشود! مثال او مثال عبدالمالک ریگی یا مسعود رجوی است یعنی حکومت به هرحال سعی در دستگیری او خواهد نمود چه موفق شود، چه نشود! و امام زمان طبق قانون فعلی ایران از راه مسالمت آمیز نمیتواند بر تخت حکومت بنشیند اگر راه مسالمت آمیزی وجود میداشت حکومت به مدعیان اجازه میداد حرف خود را بزنند اما تا دهان باز کنند یا زندانی میشوند یا باید فراری شوند!! پس یا امام زمان حاکم ایران خواهد شد یا احمدی نژاد!! راه سومی را دولت ایران باقی نگذاشته است!!!
پس این هیاهوی دولت که میگوید منتظر مهدی هستیم بی معنی است.
اما بدور از هیاهوی این عوام فریبان، هر انسان عاقلی باید بداند که بشر امروز نیازی به امام زمان ندارد زیرا :
اولا: فکر کنید سیلی آمده و ویرانی ها ببار آورده و میخواهد شهری را بطور کامل نابود کند، در این حالت امید بستن به کشتیی که غایب است و وجود ندارد، ابدا درست نیست، خصوصا که علم یقین هم داریم که در سیلاب های مرگبار و بیشمار گذشته نیز این کشتی حتی یکبار بکمک کسی نیامده است.
پس امید بستن به اینکه امام مهدی امامی کند، یک امید باطل است او در 1200 سال گذشته در بدترین شرایط حاضر به انجام وظیفه نشده، او بدرد ما نمیخورد، سابقه اش این را بما میگوید . زندگی پدران ما این حقیقت را بما میگوید، آنها هر روز دعای فرج خواندند مثالش پدر خودم از جوانی دعا میکرد که یا الله امام زمان را زودتر برسان تا از دست رضا شاه نجات یابم! اما رضا شاه رفت محمد رضا شاه آمد!! محمد رضا شاه رفت خمینی آمد و پدرم همچنان دعای فرج برای تعجیل در ظهور میخواند تا نجات یابد!! و خمینی رفت و خامنه ای آمد و پدر همچنان دعا خواند تا مرد!! پس وقتی من میبینم کوشش روزمره و بی وفقه پدرم هیچ فایده ای نداشت ! دلیلی ندارد که راهش را ادامه دهم.

دوما: شیعه چرا مستجاب دعوه ندارد در طول 1200 سال گذشته همه اینها دعا میکنند و امام نمیاید! چرا؟ مگر الله دعاها را اجابت نمیکند اما در اینجا دعای یک نفر (حتی یک نفر) در 12 قرن متمادی (دعای حتی یک نفر) اجابت نشده! پس اشکال کار از کجاست؟ معلوم است که اشکال از امام زمان است, کسی که وجود ندارد چگونه بیایید؟
علمای شیعه با فلسفه بافی سعی میکنند چیزی بگویند!! اما چه دارند که بگویند؟!!

سوما: شیعه میگوید امام زمان، امامی حی و حاضر است اطاعت از او واجب است، میگوییم بسیار خوب حکم کند تا ما اجرا کنیم اما این امام ساکت است و حکمی ندارد ! شیعه به اینجا که میرسیم با دستپاچگی میگوید: امام زمان به همان چیزهایی امر می‌کند که شیعه ها بر آن هستند.
ما میگوییم چیزهای که شیعه بر آن است قبل از بودن امام زمان هم بر آن بود مثلا قبل از ظهور او هم شیعه نماز میخواند روزه میگرفت ووووو
بنابراین نیازی به وجود و حضورش نیست زیرا مذهب شیعه معروف است، و چه امام زنده باشد و چه مرده، چه حاضر باشد و چه غایب، فرقی نمی‌کند.
پس هنگامیکه معرفت امر و نهی‌ خدا بدون وجود این امام نیز دانسته شود، پس نیازی به مهدی نیست و اطاعت خدا و نجات و سعادت بر وجود او متوقف و مترتب نیست، و در این حالت حتی قول به جواز امامت نادرست است، چه برسد به قول به واجب بودن اطاعت از او . و این مسأله برای کسی که در آن تدبر نماید، از بدیهیات است، ولی شیعه ها متاسفانه از جاهل‌ترین مردمند.

چهارما: همانطور که کمی پیشتر گفتیم کسانی که به مهدی ایمان آوردند و هر روز دعا برای ظهور او میخواندند نسل در نسل در ذلت کامل مردند بدون اینکه مهدی کاری برایشان کند و حتی حسرت یک نماز جمعه خواندن را بگور بردند!! و تنها آن دسته از شیعه ها توانستند یک موفقیت نسبی بدست آرند که منتظر امام زمان نشدند و خود شان آستین ها را بالا زدند و کار کردند مثل شاه اسماعیل و جانشینان او و یا مانند خمینی و جانشینان او !
این گروه رودروایسی را کنار گذاشته و خودشان نام خود را امام نهادند و برای خویش ولایت مطلقه را قایل شدند و خلاصه عملا خود به طور کامل بجای امام زمان نشستند وبه زبان بی زبانی گفتند امام زمان یعنی ما!!
پس وقتی که بزرگان مذهب شیعه ؛بزرگانی چون شاه اسماعیل و خمینی و خامنه ای؛ دانستند مهدی به درد امروزشان نمیخورد، و دیدند نیازی به او ندارند و از او قطع امید کردند، پس چرا مردم عادی شیعه هنوز دست از دامان مهدی بر نمیدارند؟


حديث
اِنَمَا الاَعمَالُ بِالنيَات و اِنَمَا لِکُل امرءٍ مَا نَوَي فمن کانت هجرته الي الله و رسوله فهجرته الي الله و رسوله
همانا اعمال بسته به نيت است و شخص بسته به نيتش بهره مي برد. پس کسي که هجرتش براي خدا و رسول باشد پس هجرتش براي‏ آنهاست
نظرسنجي

مؤثرترین کانال اهل سنت در هدایت شیعیان کدام است؟

خبرنامه