منوي اصلي
آخرين دانلودها
آمار سايت
مقالات : 848
مهتدون : 25
کليپهاي صوتي : 353
کليپهاي تصويري : 12
دانلود کتاب : 291
دانلود نرم افزار : 0
بازديد امروز : 802
بازديد کل : 2737202
 
   
ماهيت حقيقي دين شيعه
صاحب اثر: محفوظ  تاريخ درج مقاله:2012-04-25  تعداد بازديد:937
یکی از حقایقی که بسیاری از شیعیان از آن اطلاع چندانی ندارند ویژگیهای دین الهی وتفاوت آن با اديان ساختگی دست بشراست. دین الهی مجموعه ای از بایدها ونبایدهاست برای حفظ ارتباط با خالق هستی است و اساس دین برعبادت خالق هستی بدون هیچگونه واسطه ای بنا نهاده شده است. اکنون شما خوانندهی گرامی اگر حقیقت جو هستید دین شیعه را با تعریفی که خداوند از دین دارد مقایسه بفرمائید...

 

یکی از حقایقی که بسیاری از شیعیان از آن اطلاع چندانی ندارند ویژگیهای دین الهی وتفاوت آن با اديان ساختگی دست بشراست. دین الهی مجموعه ای از بایدها ونبایدهاست برای حفظ ارتباط با خالق هستی است و اساس دین برعبادت خالق هستی بدون هیچگونه واسطه ای بنا نهاده شده است. اکنون شما خوانندهی گرامی اگر حقیقت جو هستید دین شیعه را با تعریفی که خداوند از دین دارد مقایسه بفرمائید خداوند در سوره ذاریات  آیهی پنجاه و شش می فرماید:« ‏وَمَا خَلَقْتُ الْجِنَّ وَالْإِنْسَ إِلَّا لِيَعْبُدُونِ‏» یعنی: «وجن وانسان را جز براي پرستش خود نيافريده‌ام» بی دینان برای منحرف کردن مردم از خداپرستی دین های ساختگی یعنی ضد دین  را ایجاد نمودند به طوریکه با دین الهی تشابه بسیاری داشته باشد.  درست مانند تولید کالای تقلبی وبدلی که تشخیص آن از کالای اصلی در ابتدا قدری مشکل است هرچند اهل فن آن را میشناسند. دین شیعه نیز در واقع یک دین ساختگی است و در این مقاله اثبات مينمایيم که بخش عمدهی دين شيعه جعلی است. واین مطلب از جهات مختلف قابل بررسی است.

1)محور اصلی در دین تشیع بر ولایت تحریفی است. در حالیکه محور اصلی در دین الهی ذات الله تعالی است.

ایجاد کنندگان دین شیعه ایرانیان بودند که از صدها سال قبل عربها را بی فرهنگ وپائین تر از خود می دانستند واکنون پذیرش اسلام برای آنان به منزلهی شکست وتحقیر بود. ایرانیان مسلمان نشده، عمر را عامل زوال پادشاهی ساسانی میدانستند وچون کوته فکر بودند میپنداشتند که با ورود اسلام عربها بر آنها مسلط شده اند بنا بر این کینه و بغض با حضرت عمر بن خطاب (رضی الله عنه) را همواره در دل داشتند .تا اینکه این کینه در نزد سران رافضی به جنونی بیدرمان تبدیل شده. و چون به آخرت اعتقادی ندارند بر این باورند که امام زمان انتقام حق غصب شده را از عمر ودیگران خواهد گرفت . در حالیکه اگر مؤمن بودند اگر حقی غصب شده بود بایستی به آیه«ولعذاب الآخره أکبر»(زمر:26) ایمان داشتند . در حالیکه تمام اینها فقط برای مشوه نمودن چهره اصحاب رسول خدا ودر اصل از بین بردن دین است. پس در بی ایمانی کامل به عدل الهی میگویند:«ما منتظر منتقم فاطمه هستیم» یعنی باید مهدی خیالی خودش بیاید. دین در مکتب شیعه شب وروز 12 شخص را صدا زدن وفریاد خواهی از آنان است و بیان مصیبتهای خیالی و بعضاً واقعی وفحش ونفرین بر صحابه رسول الله دیگر کجا جائی برای یاد الله تعالی باقی می ماند.

پایه گذار دین شیعه مجوسیان شکست خورده ویهودیان رانده شده از دیار عرب بودند که اکثراً در بلاد ایران مأوا یافته بودند. وچه جالب این اهل نفاق به هم شبیه هستند. واضح است که مجوسیان ویهودیان نمیتوانستند علیه خلفای مسلمان قیامی را ترتیب دهند  . لذا با هوش وافری که داشتند اصل را به ظاهر بر همان پایه های دین توحیدی قرار دادند ولی با ایجاد تحریف در معنا ی آيات و تفسیرهای ساختگی دین شیعه را به وجود آوردند دینی که توحید در آن فرع بر امامت است وتوسل به امامان اصل ودعای مستقیم از ذات الهی مکروه یا نزد عده ای از آنان خلاف اولی می باشد. واینچنین دینی جدید و با تعبیرهایی ناروا ساختند. تا خود را حاملان راستین اسلام نشان دهند واعراب را خائن به دین معرفی نمایند وانتظار داشتند که اعراب دین اسلام را از آنان بیاموزند!!! اساس این امور ساختگی  در ولایتی است که به معنای حکومت بر مسلمانان تحریف معنائی نموده اند. کلمه ولایت چیزی نیست که عرب مفهوم آنرا نفهمد این کلمه به مفهوم دوستی وصمیمیت فراوان میان مؤمنان حقیقی است  و اصلی قابل قبول است اما وقتی در دین شیعه به معنای حکومت وزمامداری افرادی خاص تحریف معنائی میشود پی آمدهای سختی برای دین الهی در بر دارد زیرا در تضاد با اصل شورا است. که پایه و زیر بنای حکومت اسلامی است.

 اما هدف ایجاد کنندگان این تحریف در موضوع ولایت چه بوده است؟

1-اینکه نشان دهند هدف پیامبر از معرفی اسلام حکومت اولاد دختری خودش بر مردم بوده تا پایان دنیا.

2-به قتل رساندن آل علی و بعد سوء استفاده از خون آنان در طول قرون واعصار.صد هزار نامهی جعلی به امام حسین را همین شیعیان منافق نوشتند.آنان بخوبی می دانستند که امام برای برپائی حکومت حق از جانش هم می گذرد فقط بایستی کاری می کردند تا بر او قیام واجب شود.وبر مسلمان وقتی یارومددکار داشته باشد قیام به ایجاد حکومت حق واجب می شود.

3- هدف بعدی ایجاد کنندگان دین شیعه همانا متفرق نمودن هر چه بیشتر مسلمانان بود.  زیرا با درگذشت هر امام اختلاف بر سر فرد جایگزین بوجود می آيد وهمینطور با فوت امام بعدی ودایره اختلافات گسترده می شود.همانطور که شیعیان پس از فوت هر امامی به چندین گروه متفرق شدند.

4- از آنجائیکه می دانستند چنان حکومتی هیچگاه بوجود نخواهد آمد.لقمه چربی بعنوان حق غصب شده را همواره در سفره داشتند تا افراد نا آگاهی را به سوی خود جلب نمایند ومال وقوایشان را به نفع خود بهره برداری کنند.(زیرا فطرت انسانی همواره در دفاع از مظلومان است) 

5-منحرف نمودن مردم از دین الهی؛ آنها می گفتند که بین دختر پیامبر ودیگران فرق ذاتی وجود دارد. و راه تعالی روحی برای همگان باز نیست.

در دین شیعه طینت امامان از طینت باقی مردم جداست.دقیقاً همان ادعای شاهان ساسانی که می گفتند خون شاهی با خون عوام مردم یکی نست.به گفتار یکی از سران دین شیعه توجه نمائید که ازدواج با زن سیده را باعث تعالی عرفانی می داند:

http://www.shahrekhabar.com/newsview.jsp?rt=analysis1335070320316194

این مساله روشن می شود که : کسانی که همسرشان سیده است و از خاندان پیامبر اکرم و ذریه مطهر او هستند جایگاه بسیار مهم و والایی دارند خصوصا برای کسانی که به دنبال راه های کوتاه و میانبر برای رسیدن به هدف سلوکی خودشان هستند.. 
پناه بر خدا از جهل وضلالت وتحریف در دین الهی.آیا پیامبر چنین وعده ای به ما داده است.

6-معرفی ایرانیان بعنوان حامیان ولایت .در حالیکه هیچگاه در خطرناکترین مراحل ایرانیان نه تنها به آل علی کمکی نکردند بلکه مخفیانه عامل قتل آنان هم بودند. صد هزار نامه جعلی به امام حسین را همین شیعیان منافق نوشتند. براستی اگر ایرانیان دوست امام حسین بودند چرا امام حسین به ایران نیامد تا از شر یزیدیان درامان باشد با اینکه همسرش ایرانی بود!!!!

اما سؤال ایجاست آیا واقعاً ابولولو مجوسی قاتل حضرت عمر  حامی علی بود وعمر قریشی دشمن علی؟!!! آیا پهلوانان بنی هاشم ناتوان از گرفتن حق غصب شده علی بودند وابولولو آتش پرست غریب، توانا بر آن؟!!

7)جنون ضديت با عمر بن خطاب (رضی الله عنه)

جنون دشمنی با عمر(رضی الله عنه)، جنون تعزيه وماتم- دو اصل شیعی

تعزيه وماتم،  اصلی در دين الهی ندارد و جزء شعائر دينی نیست که ثواب وپاداشی برآن تعلق گیرد وحتی طبق سنت پیامبر اسلام نوحه خوانی وتعزیه از نشانه های دین مشرکان واز اعمال جاهلی است وانجام دهندگان آن از زمره اهل اسلام نیستند.واگر فرد حق طلبی در جستجوی حق وحقیقت تمام کتب تاریخی را بررسی کند حتی یک مورد که دلالت بر نوحه خوانی وجواز انجام آن توسط رسول اکرم باشد را در هیچ منبعی نمی بیند. اما در دین شیعه این عزاداریها ونوحه خوانی ها جزئی از منبع درآمد دکان داران تشیع است. و اگر نبود دریافت وجوهات وجایگاه جعلی روضه خوانان وآمران آن در ذهن مردم عامی شیعه هیچگاه کاهنان روافض مردم را به انجام اعمال جنون آمیز وخلاف عقل دعوت نمی کردند .در واقع « جنون ضد عمر بودن چنان عقل واندیشه امثال وحید خراسانی را بخود مشغول داشته که عنقریب است لباس از تن درآورد ولخت وعور در انظار عمومی حاضر شود»این فرد نادان میخواهد تمام روز های سال را به بهانه های مختلف عزا وماتم اعلام نماید .وحتی در این راه به رهبرحکومت  ایران هم به شدت اعتراض می کند زیرا او را مانع تحقق آرزوهای جنون آمیز خود در مقام و ریاست می داند.اما اهل سنت باید از امثال وحید خراسانی متشکر هم باشند زیرا به لطف جنون ذاتی این افراد است که ماهیت رفض ورافضی گری در سالهای اخیر آشکار شده است وگرنه قبلا شیعه لباس تقیه بیشتری پوشیده بود   واکنون این لباسها را کمی سبک کرده وآهسته آهسته ماهیت حقیقی خود را به  عالم نشان می دهد و هنگامی که تمام لباسهای تقیه را درآورد همگان عریانی آن را خواهند دید وبموازات این عریانی معنوی عریانی در ظاهر سران کاهنان قم ونجف نیز انجام خواهد پذیرفت وباید منتظر فتوای قطعی عدم اشکال لخت شدن کامل در عزاداریها باشیم.قابل توجه است که درحال حاضر جواز به کشف بخشی از عورت شیعیان  را داده اند واین هم نمونهی آن فتواها از سایت شیعه نیوز: استفتائي پيرامون سينه زني با بدن برهنه                                     

http://www.shia-news.com/fa/news/29064/حکم-تعزيه‌خواني-،-پوشيدن-لباس-مشكي-و-سينه-زني-با-بدن-برهنه
بسمه تعالي مرجع بزرگوار شيعه  آيت الله صافي دامت تأييداته
با سلام و عرض تسليت بمناسبت ايام سوگواري حضرت سيدالشهدا عليه السلام؛ آيا سينه‌زني با زيرپوش و يا بدون آن در عزاداري آن بزرگوار جايز است؟

بسم الله الرحمن الرحيم
عليكم السلام ورحمة الله
امر مذكور اگر مستلزم نگاه نامحرم نباشد، اشكال ندارد.والله العالم


لطف الله صافي
اول محرم‌الحرام1433

سؤال اینجاست آیا این لخت شدن مخصوص شیعیان عوام است یا سران رافضی را هم شامل است .من فکر نمیکنم .به فتوای بعدی توجه نمائید:

http://www.shia-news.com/fa/news/34126/حکم-هتک-حرمت-مراجع-تقلید-چیست؟

. سؤال 1: اگر کسی به یکی از مراجع معظّم تقلید اهانت کند، وظیفه ما در مقابلش چیست آیا اهانت به مرجع تقلید جائز است یا نه؟ مستدعی است نظر مبارک را بفرمائید


پاسخ آیت الله سید محمد علی شیرازی :

هتک حرمت مراجع معظّم تقلید جائز نیست و حرام می باشد.

 والله العالم. 9شعبان/1402 هـ ق الشیرازی

آری هتک حرمت فقط در شأن عوام جائز است.نه کاهنان حوزه های قم ونجف .آیا صاحب عقلی هست؟!!!

باید منتظر بود در دین شیعه پوست اندازی دیگری را که در پیش دارد انجام دهد ومفاهیم جدیدی خلق شود .وافراد دیگری قطعا ادعای رؤیت امام زمان نمایند.


حديث
اِنَمَا الاَعمَالُ بِالنيَات و اِنَمَا لِکُل امرءٍ مَا نَوَي فمن کانت هجرته الي الله و رسوله فهجرته الي الله و رسوله
همانا اعمال بسته به نيت است و شخص بسته به نيتش بهره مي برد. پس کسي که هجرتش براي خدا و رسول باشد پس هجرتش براي‏ آنهاست
نظرسنجي

مؤثرترین کانال اهل سنت در هدایت شیعیان کدام است؟

خبرنامه